Ενημερωτική δράση για την οστεοπόρωση στο ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης
Η «σιωπηλή νόσος». Το Κέντρο Υγείας Ελευθερούπολης σε συνεργασία με το ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης και την 4η ΥΠΕ Μακεδονίας & Θράκης διοργανώνει ενημερωτική δράση για την οστεοπόρωση (σιωπηλή νόσος) Τρίτη, 11 Ιουνίου10:30 π.μ.ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης
![Ενημερωτική δράση για την οστεοπόρωση στο ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης](https://www.kavala247.gr/uploads/images/202406/image_870x_666723072d5ea.jpg)
Η «σιωπηλή νόσος». Το Κέντρο Υγείας Ελευθερούπολης σε συνεργασία με το ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης και την 4η ΥΠΕ Μακεδονίας & Θράκης διοργανώνει ενημερωτική δράση για την οστεοπόρωση (σιωπηλή νόσος) Τρίτη, 11 Ιουνίου 10:30 π.μ.